halloweenLOGO2

Halloweenowe Eventy w grach Upjers

halloweenLOGO2

Z z okazji nadchodzącego Halloween, upjers, producent i wydawca lubianych gier przeglądarkowych i aplikacji, wypuszcza na graczy liczne wampiry, czarownice i nieumarłych. Na wszystkich nieustraszonych graczy na koniec licznych akcji czekają wspaniałe nagrody.

Przez zbieranie upiornych liści spadających z halloweenowych drzew w My Free Farm 2 możliwe jest wygranie Mauzoleum – jedynej w swoim rodzaju dekoracji o niepowtarzalnym czarze.

Mobilna symulacja Zoo rozdaje halloweenowe kotły za umieszczenie dekoracji tematycznych w My Free Zoo mobile. Dzięki temu Dyrektorzy mogą zdobyć ekskluzywne eventowe zwierzęta – nietoperze i kruki. Paralelnie do eventu odbywa się konkurs na „Najładniejsze halloweenowe Zoo”, w ramach którego można głosować na Zoo innych graczy.

Profersor Kudłatemyśli rodem z Kapi Hospital jak co roku założył swe ulubione kły wampira i gra z lekarzami w kości o punkty i pacjentów.

Do krainy Farmisiów w My Little Farmies dotarł zaś egipski kult umarłych. Mumie, bogowie podziemi i sarkofagi to tylko niektóre z halloweenowych dekoracji siejących postrach na średniowiecznych farmach. W ramach akcji można zdobyć tu nowy cud świata – Latarnię z Faros.

Powrót zajęczej mumii w My Free Zoo posiał wśród gości strach i niepokój. Staroegipskie halloweenowe dekoracje przyniosą nieustraszonym graczom kalongi, które na na koniec akcji zamienią się w magiczny sposób w rudawki malajskie, ibisy grzywiaste oraz mumię Tut-Ench-Zając.

W My Sunny Resort menadżerzy ośrodków wczasowych zbierają w tym roku słodycze, by w nagrodę otrzymać Gabinet strachów – super atrakcję dla gości odwiedzających wczasowiska.

Post Author: TreeCo