Straszny odcinek InnoGames TV

innogamesLOGO

Przegapić ważne wydarzenia ze świata gry? Toż to prawdziwy horror dla gracza!

Na całe szczęście i w samą porę InnoGames ruszyło z odsieczą, wraz z nowiutkim, listopadowym odcinkiem programu InnoGames TV. Wideo trwa około 10 minut i pozwala po raz pierwszy rzucić okiem na halloweenowe atrakcje przygotowane specjalnie dla graczy w Elvenar, oraz przyjrzeć się nowej kolekcji historycznych scenariuszy Forge of Empires. W odcinku nie zabraknie także listopadowej, pachnącej dynią i mokrymi liśćmi, porcji informacji ze świata Grepolis oraz najnowszych ploteczek z podwórka Plemion.   

{youtube}_fpJzq8Trtg{/youtube}

Odcinek otwierają Timon i Rike z ekipy Elvenar, którzy snują opowieść z dreszczykiem o tym, jak Halloween obchodzić będą w tym roku mieszkańcy Elvenar. „Lord Dyniogłowy” będzie miał dla graczy 17 różnych zadań. Trzeba będzie pomóc mu w budowie Nawiedzonego Dworu, założeniu rozległego cmentarza pełnego trzęsących się nagrobków, wytrenowaniu „armii zgubionych” i wielu innych, zróżnicowanych misjach. Nagrodą za odwagę i wytrwałość będą dwa dodatkowe budynki – tak cenne, jak i niepokojąco dziwaczne. Zespół Elvenar pokaże też graczom po raz pierwszy nową jednostkę – driadę i opowie jakich jeszcze można się spodziewać sezonowych atrakcji.

Ale to przecież nie koniec! Na ekranach pojawi się też zespół Forge of Empires, by zabrać graczy na podróż w czasie wraz z nowym, historycznym zestawem misji. Już między 17. a 24. listopada gracze wyruszą na spotkanie z francuskimi wynalazcami – braćmi Josephem i Jacquesem Montgolfier, którzy jako pierwsi w historii odbyli powietrzny lot balonem na gorące powietrze. Udział w wydarzeniu nagrodzi uczestników nowym budynkiem i dwoma specjalnym portretami. Odcinek nie byłby kompletny bez choćby garści informacji ze świata Grepolis i Plemion.  Warto obejrzeć, by dowiedzieć się o Kopalni Diamentów – nowym wydarzeniu w Plemionach i nowych pomysłach wprowadzanych w Grepolis.

Post Author: TreeCo