redoran1

Redoran przedstawia nową erę!

 redoran1

Redoran jest grą przeglądarkową opartą częściowo na silniku Vallheru oraz licznych autorskich modyfikacjach. Era NoVum, jak sama nazwa wskazuje, jest erą nowości i to nie tylko tych związanych z mechaniczno-fabularnym aspektem gry.

W Erze NoVum dodano nową lokację Chata Mędrca, w której można uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania fabularne, jak i mechaniczne oraz zmodyfikowano inne lokacje. Wdrożono wiele zmian mechanicznych, w tym m.in. wprowadzono nowe, głównie rzemieślnicze profesje. Nowa Era to czas, w którym postawiono na rozgrywkę fabularną, dodano nowe opisy lokacji oraz ras.

Twórcy Redoranu oferują nam możliwość gry: człowiekiem, elfem, krasnoludem, orkiem, jaszczuroczłekiem, hobbitem, gnomem, nieumartym i goblinem. Oczywiście jest również możliwość utworzenia własnej, niestandardowej rasy za zgodą Administracji.

reflinkLOGO

1. Wprowadzenie nowych umiejętności: drwal, górnik, treser, zielarz
1.5  W  trakcie trwania rozgrywki zostaną dodane dwie dodatkowe: Jubiler, Szabrownik.
2. Usunięcie publicznej kopalni
3. Wprowadzenie systemu narzędzi, potrzebnych do wykonywania poszczególnych profesji.
4. Wprowadzenie limitów umiejętności względem poziomu.
5. Zwiększenie kosztów szkolenia statystyk względem poziomu – jeśli  gracz przekroczy limit atrybutów na swój poziom to koszty szkolenia rosną dwukrotnie.
6. Wprowadzenie umiejętności  mistrzowskich – po osiągnięciu  podstawowego  limitu umiejętności zostają naliczone punkty mistrzowskie względem poziomu( punkty mistrzowskie nabijane są wolniej, w przypadku osiągnięcia wyższego poziomu punkty te przeniesione zostają  do limitu podstawowego).
7. Dodanie Kreatora Postaci
8. Dodanie Lokacji: Chata Mędrca – miejsce w którym można uzyskać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania fabularne i mechanicznie
9.  Dodanie systemu Premium.
10.  Nagrody rzeczowe  dla graczy:  koszulki, smycze, kubki, podkładki na mysz.
11. Modernizacja wyglądu gry  –  ponad 300 grafik.
12. Nowy system fabularny przygotowany przez Sidhr MacCreag (42)
12. Utworzenie organizacji Straż Miejska – Khavert de Soir (2559)
13. Utworzenie organizacji Gildia Złodziei – Silmastril O`Rayley (666)
14.  Zupełnie nowy system fabularny przygotowany przez doświadczonego Mistrza Gry.
15. Menu poziome nawigacji.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo