EmpireLOGO

Nowe poprawki w Empire

EmpireLOGO

Drodzy Gracze,
wraz z najbliższą aktualizacją przygotowaliśmy dla was kilka zmian dotyczących wiosek produkcyjnych oraz jednostek cienia.
Ataki cienia będą możliwe również na wioski produkcyjne
– Zajęte wioski produkcyjne będą mogły być atakowane również jednostkami cienia.
– W wypadku zwycięstwa, wioska stanie się wolna.

Zdajemy sobie sprawę, że zmiana ta zasieje ziarno niepokoju wśród Graczy, gdyż obrona wszystkich wiosek stanie się przez to trudniejsza, jeśli inni Gracze w anonimowy sposób będą mogli zaatakować wioskę. Z drugiej jednak strony, właściciel wielu wiosek produkcyjnych powinien być w stanie wszystkie je obronić i utrzymać.

Powodem wprowadzenia zmiany jest fakt, iż większość wiosek utrzymywanych jest zaledwie przez 1 jednostkę, która na nich stacjonuje. Część Graczy nie chce atakować wiosek zaprzyjaźnionych sojuszy i ich odbijać, nawet jeśli sami potrzebują wioski. Walka i utrzymanie swoich posiadłości są głównym założeniem świata Goodgame Empire. Poprzez tę decyzję, chcemy wzmóc intensywność walk o przejęcie wioski i umożliwić większej liczbie Graczy ich posiadanie.

Wraz z jedną z przyszłych aktualizacji, planujemy również wprowadzenie zmian dotyczących jednostek cienia, które będą silniejsze niż obecne wersje oburęcznych mieczy oraz ciężkozbrojnych kuszników.
Link do gry

Post Author: TreeCo