BraveLittleBeastiesLOGO

Małe bestyjki wystartowały !

BraveLittleBeastiesLOGO

Dziś, wczesnym popołudniem wystartowała nowa gra od Upjers w j.Polskim.

Czym jest Brave Little Beasties?

„Gra przenosi nas do magicznego, równoległego świata w którym odkryto bestyjki dotąd uważane za wyginięte. Czeka Was niezwykła przygoda w świecie 3D! Akcja  rozgrywa się w paralelnym świecie w którym słodkie, małe stworki ze szczególnymi właściwościami i imponującymi możliwościami fuzji zostały ponownie odkryte w różnych magicznych zakątkach kuli ziemskiej. Wasz sąsiad i wielki znawca bestyjek Jacek będzie odwiedzał z Wami wiele malowniczych miejsc w których odnajdziecie najrozmaitsze gatunki nieśmiałych bestyjek. Waszym zadaniem będzie złapać, a następnie je hodować.
Bestyjki hodujecie we własnym ogrodzie. Możecie je dokarmiać i fuzjonować dzięki temu tworząc nowe rasy i przyczyniając się do zachowania zagrożonego gatunku. W zależności od pokarmu wasze małe stworzenia będą przyjmowały różne postacie i kolory. To Wasza szansa na stworzenie wyjątkowych gatunków, którymi możecie pojedynkować się w arenie z innymi graczami!”

Link do gry

Wrażnia po dwóch godzinach  gry :

Cóż….zdziwiłem się że gra od Upjersu może być taka ładna. Rozgrywka jak narazie nie jest nużąca, choć znając Upjers gra znudzi mi sie jutro. Napewno zaletą jest to że p2w raczej niestnieje, bez realnej kasy gra toczy się poprostu troche wolniej 🙂 Tymczasem ide nakarmić Kotojeżo….coś.

Post Author: TreeCo