plemionaLOGO

Nowe poprawki czyli wersja 8.17

plemionaLOGO

Plemiona swego czasu trochę zwolniły, zaczynałem już powoli myśleć że gra nie cieszy sie już takim zainteresowaniem, a tu niespodzianka. Kolejna wersja i kolejne popawki:

Rankingi „live”
Odznaczenia:
– Spore poprawki w wyświetlaniu odznaczeń, lepiej prezentujące postęp w zdobywaniu kolejnych osiągnięć (zarówno dziennych jak i „normalnych”).
– Łatwiejszy dostęp do swoich odznaczeń, z poziomu nowej pozycji Profil w menu głównym.
Zmiany menu
– Przycisk Mapa został umieszczony w górnym menu. Zauważyliśmy bowiem, że dla wielu początkujących graczy umiejscowienie tej opcji bezpośrednio nad obrazem wioski było nieintuicyjne. Zaczynając grę rozpoczyna się od przeglądu głównej listy menu i tam powinny znajdować się wszystkie najważniejsze opcje.
– W menu głównym pojawiła się też nowa zakładka „Profil”, która grupuje w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące gracza. Pozwoli to na łatwiejszy dostęp (i edycję) do własnego profilu, odznaczeń, listy przyjaciół oraz zablokowanych (przez danego gracza).
– Opcja „Zablokuj gracza” (służąca do zablokowania komuś kontaktu z danym graczem), dotychczas mieszcząca się w menu Wiadomości oraz Raporty została przeniesiona do menu Profil (jako „Czarna lista”).
– Opcje „Notatki” i „Wyloguj”, jako najrzadziej używane, zostały przeniesione z menu górnego do dolnego (żeby zrobić miejsce dla pozycji „Mapa” i „Profil”).
Mapa
– Wyświetlanie koordynatów zostało przeniesione z paska wokół mapy do jej wnętrza, żeby zostawić więcej miejsca dla samej mapy.
– Dzięki powyższej zmianie: domyślny rozmiar mapy dla osób bez Konta Premium został zwiększony z 8×8 do 9×9.
– Dodana możliwość wyświetlania grafik na mapie także w aplikacji mobilnej.
Inne bardziej znaczące zmiany
– Dodana opcja „Nie pytaj mnie ponownie” przy potwierdzeniu skorzystania z funkcji Premium. Jeśli zostanie zaznaczona, to można ten wybór anulować w menu Ustawienia.
– Dodana opcja wyboru po jakim czasie mają być kasowane raporty przeniesione do Archiwum (maksimum 2 lata, domyślnie 3 miesiące). Zostało to wprowadzone aby uniknąć przechowywania dużej ilości bardzo starych raportów. Zarchiwizowane opublikowane raporty nie będą kasowane.
– Dodany nowy panel „Bieżące parametry” w przeglądzie wioski, który kumuluje informacje na temat wiary oraz flagi we wiosce. Będą tam również wyświetlane innego rodzaju bonusy wpływające w danej chwili na wioskę.
– TOP 3 w rankingu graczy oraz plemion będzie wyróżniona specjalnymi grafikami.
– Polepszone wypełnianie zadań: otrzymana nagroda będzie wyświetlana po wykonaniu zadania, a zdobyte w ten sposób surowce będą wyświetlane nad bieżącym stanem surowców (w postaci chwilowych „dymków”).
– Dodany dostęp do wersji mobilnej gry za pośrednictwem adresu: m.plemiona.pl.
– Dodana możliwość wpisania dzielenia łącza podczas fazy wstępnego logowania.
– W celu uniknięcia nadużyć tylko pierwszych 5 graczy, którzy skorzystają danego dnia z Twojego linku polecającego, będzie mogło być ulokowanych w Twoim sąsiedztwie. Jeśli wioska w sąsiedztwie powstała dzięki skorzystania z Twojego polecenia, to nie będziesz mógł jej atakować przez okres 21 dni (ani być atakowany przez nią).
– Szereg mniejszych usprawnień i poprawek.

Termin aktualizacji wyznaczono na jutro w godzinach 14-16.

Link do gry

Post Author: TreeCo