Tribalwars2LOGO

BUM! Plemiona 2 zostały zapowiedziane

Tribalwars2LOGO

Tak, dobrze widzicie. Innogames stworzyło kontynuacje najpopularniejszej strategii online.

Kilka słów od Polskiego CoMy.

„Tribal Wars 2 będzie nową grą bazującą na pomyśle Plemion. A oto czego możecie się tam spodziewać:

17 budynków – większość z nich rozpoznacie, ale musicie przygotować się na nowe możliwości strategiczne oferowane przez Szpital, Karczmę i Klasztor!
2 dodatkowe jednostki, które wprowadzą nowe elementy taktyczne do walki.
Projekt od początku oferujący grę za pomocą przeglądarki w komputerze, z poziomu iPhone’a, iPada czy urządzeń z systemem Android.

Co to oznacza dla Plemion?
Tribal Wars 2 nie będzie aktualizacją Plemion, ale zupełnie odrębną grą. Będziecie zatem mieli możliwość grać jednocześnie zarówno w Plemiona jak i Tribal Wars 2.
Nowe funkcje, udoskonalenia a także poprawki do gry Plemiona będą dalej wychodziły tak jak dotychczas – Plemiona i Tribal Wars 2 są obsługiwane przez dwa osobne zespoły.

Kiedy będzie można zagrać w Tribal Wars 2?
Zamknięta wersja Beta powinna wystartować za parę miesięcy. Najświeższe informacje będą zawsze dostępne na stronie Tribal Wars 2.

Jak duża będzie integracja obu gier? Czy będzie można korzystać z tych samych kont?
Plemiona i Tribal Wars 2 będą całkowicie odrębnymi grami. Konta nie będą w żaden sposób powiązane i aby grać w Tribal Wars 2 niezbędne będzie dokonanie rejestracji na stronie Tribal Wars 2.

Hej, rozpoznaję te obrazki. Czy to nie jest to, co pojawiło się na filmiku z okazji 10 urodzin gry?
Dokładnie tak! Oglądając uważnie film możecie przez chwilę dojrzeć w tle ekran z grafiką projektowaną dla Tribal Wars 2.

TribalWar2-1

Dlaczego Tribal Wars 2? A co z wszystkimi lokalnymi nazwami gry, jak np. niemiecka (Die Stämme) czy polska (Plemiona)?
Tym razem będzie inaczej niż w przypadku Plemion. Oficjalna nazwa gry nie będzie tłumaczona na inne języki i wszędzie będzie to po prostu „Tribal Wars 2”.

Można dokonać już wstępnego logowania na stronie Tribal Wars 2 aby, w odpowiednim czasie, uzyskać klucz dostępu do zamkniętej wersji beta, a także większej ilości informacji odnośnie gry!

                                                                reflinkLOGO

Brzmi to wszystko ciekawie, grafika też niby jest okej, ale czy Tribal Wars 2 aka Plemiona 2 to nie czasem zwykły skok na kase? Zapewne tak właśnie jest „Ojej już 10 lat mają nasze Plemiona. Musimy wydać nową gre bo stara już niedługo bedzie nie rentowna” Inną sprawą jest że to już kolejna strategia od IG, ile można bawić sie w to samo? Chciałbym zobaczyć dobrego przeglądarkowego RPGa od tej własnie firmy. Pamiętajcie że to dopiero 1 z 3 projektów które IG ma pokazać 😉

Post Author: TreeCo