PollinatorLOGO

[+18] Aktualizacja w grze Pollinator

PollinatorLOGO

Od początku tego tygodnia w grze Pollinator zmianie uległo górne menu użytkownika.  Zmiana dotyczy nowej szaty graficznej oraz zawartej w niej liczbie informacji ułatwiających graczom szybki podgląd w wybrane funkcje. Na forum rozpętała się burza dotycząca nowego menu i wszyscy gracze niemal jednogłośnie odebrali je jako przyjazne dla gracza i ułatwiające grę.

Szczególne pochwały zebrał button przy użyciu którego można szybko sprawdzić stan swoich właściwości, co ułatwia zarządzanie nimi. Gracze także zadowoleni są z nowego przycisku zatytułowanego „Powiadomienia”,  w którym uzyskują wiedzę o wszystkim co dzieje się z ich postacią. Mogą tu znaleźć  min. informacje o zmianie właściwości po wykorzystaniu przedmiotu lub odbyciu szkolenia, wynikach rywalizacji oraz co dzieje się w grupie do której gracz należy i wiele, wiele, wiele innych przydatnych powiadomień. Gracze żartobliwie zaczęli nazywać ten przycisk „Biblią postaci”  ponieważ są w niej zawarte wszystkie informacje związane z postacią – Admin pozostawia to bez komentarza.

Poza tym oczywiście trwają comiesięczne turnieje im. Administratora, w których frekwencja jest coraz większa i podczas ostatniego turnieju zostało odbytych 4632 pojedynków, które wyłoniły zwycięzcę. Już niedługo nowa edycja turnieju im. Administratora. Twórca gry uchylił rąbka tajemnicy mianowicie nagrodą główną będzie przedmiot ukierunkowany w stronę postaci płci pięknej i będzie miał duży wpływ na rozmiar biustu, łechtaczki, ochoty na sex itp. Zapraszam do gry i udziału w rywalizacjach.

 

                                           reflinkLOGO

Post Author: TreeCo