shadowkingsLOGO

Shadow Kings wystartowało

shadowkingsLOGO

GoodGame Studios, twórcy hitów Empire oraz BigFarm poinformowali o starcie swojej najnowszej gry strategicznej czyli Shadow Kings:Dark Age. Wraz z sukcesem wersji androidowej firma zdecydowała się stworzyć osobną wersje przeglądarkową. Warto zaznaczyć, że wersja przeglądarkowa nie łączy się z androidową. Wejdź do zabawnego świata fantasy w grze Shadow Kings: wraz z hałaśliwymi krasnoludami oraz dumnymi elfami stań do walki przeciwko siłom cienia!

Odkryj nowy wymiar elektronicznej rozrywki z tą fascynującą grą free-to-play. Broń swojego miasta przed orkami, goblinami i trollami! Walcz lub zawieraj sojusze z innymi graczami i zdobywaj władzę oraz zyskuj honor.

W grze MMO Shadow Kings kierujesz losami swojego miasta w fantastycznym, trójwymiarowym świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw. Stwórz potężną armię z elfów, krasnoludów i ludzi. Naostrz topór, napnij łuk i wyrusz na wojnę z barbarzyńskimi wrogami. Rozbudowuj swoje miasto i stwórz potężną metropolię. Chroń swój lud za grubymi murami i pobieraj od niego podatki. Prowadź handel i rozwijaj gospodarkę. Powstrzymaj marsz nikczemnych wrogów, strzeż granic przed natrętnymi sąsiadami i rozszerzaj swoje wpływy, podbijając wrogie posterunki. Walcz w pojedynkę lub zawieraj sojusze z innymi graczami. Rozpoczęła się rywalizacja o poważanie, władzę i hegemonię w całym królestwie!

                                          reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo