UpjersLOGO2

Halloweenowe eventy w Upjers

UpjersLOGO2
Firma Upjers jest gotowa do świętowania Halloween! Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych Upjers otworzył w licznych grach wrota do podziemi. Niesamowite ilości zaczarowanych dekoracji halloweenowych pojawiły się w wielu grach i przyniosą graczom w ramach eventów wspaniałe nagrody.

Kto lubi straszne rzeczy, ten koniecznie powinien wziąć udział w halloweenowych akcjach Upjers. Zacznijmy od krainy Farmerów: Średniowieczna farma w My Little Farmies zamieni się dzięki nastrojowym dekoracjom w czarodziejski las. Także i w tym roku Farmerzy będą mieli okazję ustawić na swoich farmach straszne drzewa, demoniczne posągi, chatki czarownic i wiele innych halloweenowych dekoracji.

Również i władcy dungeonów w Undermaster będą mogli nadać swoim lochom mrożącej krew w żyłach atmosfery przy pomocy dużej dawki halloweenowych dekoracji. Stos kości, ogromne dynie i pająki zamienią każdy dungeon w halloweenową świątynię. Podobnie jak w My Little Farmies celem akcji w Undermaster jest ustawienie jak największej ilości dekoracji, aby pod koniec akcji zgarnąć wiele wypasionych nagród.

W Zielonym Imperium zapowiada się zaś halloweenowa impreza! Ogród wypoczynkowy może od dziś zostać ozdobiony dyniami i częściami szkieletu. Kto chce, może w tak przystrojonym ogrodzie zamówić na czas Halloween występ zespołu, który zapewni rozrywkę gościom rozkosznie leniuchującym na ławeczkach. Rockujące krety i rock’n’rollowe owce do perfekcji opanowały już  straszne kawałki na tą specjalną okazję.

Poszukiwacze skarbów w Secret Relict mają szansę otrzymać od dziś przy pełnym przygód poszukiwaniu skarbów części księżyca. Ze 125 zebranych częścki można z kolei złożyć nową laleczkę voodoo – wzbudzającego grozę Wolferoxa.
Menadżerowie drużyn piłkarskich w 11 Legends mają od wczoraj możliwość wyposażenia swoich zespołów w halloweenowe kostiumy z motywem szkieletu, którego poszczególne części zwiększą różne zdolności zawodników aż o 55 punktów! Czy to maska, czy to korki, czy też specjalne rękawice, dla takiego wzrostu wartości warto zrobić się na chwilę kompletnie niepoważnym:)

Post Author: TreeCo