Tribalwars2LOGO

Milion graczy Tribal Wars 2

Tribalwars2LOGO

Studio deweloperskie InnoGames ujawniło dzisiaj pierwsze dane liczbowe dotyczące wersji beta gry Tribal Wars 2 – kolejnej części niezwykle popularnych Plemion. Gra, dostępna w 20 językach – w tym po polsku, w zaledwie 6 tygodni zgromadziła przeszło milion graczy.

Jest to rekordowy przyrost wśród wszystkich gier InnoGames i wszystko wskazuje na to, że Tribal Wars 2 pójdzie w ślady poprzedniczki – gra Plemiona zgromadziła aż 55 milionów graczy na całym świecie. Zgodnie ze strategią cross-platform, już wkrótce Tribal Wars 2 zadebiutuje także na systemach iOS i Android.
W Tribal Wars 2 gracze wcielą się  w rolę przywódcy niewielkiej osady w rozległym, średniowiecznym uniwersum. Stworzenie i rozbudowa własnego imperium będzie wymagać ciągłej czujności i gotowości do staczania niezliczonych zaciętych walk. To klucz do przetrwania w tym niebezpiecznym świecie. Ta wyjątkowa gra MMO koncentruje się na taktycznych potyczkach pomiędzy graczami rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Tribal Wars 2 to gra międzyplatformowa, co oznacza, że gracze mogą używać tego samego konta do zabawy w przeglądarce oraz na urządzeniach z systemami iOS i Android. Niezależnie od używanego akurat urządzenia doświadczą tego samego uniwersum, spotkają dobrze znanych sojuszników i stoczą bitwy z tymi samymi przeciwnikami. Podczas fazy Beta gra będzie dostępna jedynie przez przeglądarki internetowe, a premiera wersji mobilnych nastąpi do końca bieżącego roku.

                                           reflinkLOGO

Post Author: TreeCo