Zimowe eventy w grach InnoGames

innogamesLOGO

Ze względu na zbliżający się magiczny okres świąteczny, deweloper popularnych gier online – firma InnoGames – już dzisiaj wprowadza do swoich gier specjalną, zimową zawartość. Gracze Forge of Empires, Grepolis i The West mogą teraz wziąć udział we wspaniałych mroźnych aktywnościach.

 

„Forge of Empires” zrobiło wielki krok naprzód i w tym roku, wyjątkowe świąteczne wydarzenia będą dostępne nie tylko na PC, ale również w wersji gry na urządzenia przenośne. Zimowe obchody potrwają od 1. grudnia do 5. stycznia i w tym czasie w grze pojawią się dwa nowe budynki oraz nowy rodzaj waluty. Gracze, poprzez wykonywanie nowych zadań, będą mogli zdobywać gwiazdki, które następnie wymienią na nagrody specjalne. Aby uczcić Święta, 24. grudnia do gry trafi również nowy, unikalny budynek.


Świąteczne nowości „Grepolis” i „The West” przyjmą formę kalendarza adwentowego, gdzie codziennie przez dwadzieścia cztery dni będzie działo się coś wyjątkowego. Kalendarz Tyche z „Grepolis” to szansa dla graczy na zdobycie unikatowych nagród i opcji, a koło fortuny pozwoli na wygranie m.in. jednego z czterech nowych rytuałów. W wydarzeniu można wziąć udział zarówno przez przeglądarkę, jak i w wersji mobilnej. Dodatkowo przez cały okres wydarzenia, na profilu „Grepolis” w na Facebooku będą odbywać się  konkursy oraz inne atrakcje dla graczy.

W „The West” gracze otwierając codziennie okienka swojego kalendarza adwentowego dostaną szansę na otrzymanie miłych upominków.
InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 130 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona, Grepolis oraz Forge of Empires.

 

Post Author: TreeCo