elvenarLOGO

Ulepszenia w Elvenar – poznaj lepiej nową strategie

elvenarLOGO
Deweloperzy z InnoGames ujawniają nowe informacje o mechanizmach ulepszeń w nadchodzącej strategii online – Elvenar

Studio InnoGames ujawniło dzisiaj kolejne informacje dotyczące nadchodzącej gry Elvenar, w tym mechaniki ulepszeń. W nadchodzącej strategii budynki będą  miały aż do piętnastu poziomów ulepszeń, a każdy z nich zmieni nie tylko wygląd, ale również wydajność budowli. Cześć budynków dostępnych dla obu grywalnych raz – Elfów i Ludzi – zapewni te same funkcje, jednak będą się bardzo różnić zewnętrznym wyglądem.

Game Designer Timon i UI Artist Oliver zdradzają więcej informacji o systemie ulepszeń, wskazując m.in. na wyzwania jakie przynoszą kolejne poziomy rozbudowy kluczowych budowli. Wprowadzając usprawnienia, budynki zwiększą nie tylko swoją wydajność, ale także rozmiar. Ponieważ przestrzeń pod kolejne zabudowy będzie odgrywała istotną rolę w Elvenar, gracze za każdym razem staną przed koniecznością rozważenia zalet i wad ścieżek rozwoju strategicznych struktur. Na szczęście dzięki rozbudowanemu rynkowi, gracze będą mogli specjalizować się w produkcji różnych rzadkich surowców i czerpać pokaźne zyski z ich sprzedaży, oszczędzając przy tym przestrzeń w swoich miastach. W odróżnieniu od wielu budynków produkcyjnych, struktury mieszkalne będą jednak wymagały częstych ulepszeń, aby umożliwić stały wzrost populacji w miarę postępów graczy.

Elvenar to strategia MMO od InnoGames, osadzona w egzotycznym świecie fantasy. Mając za zadanie stworzenie prosperującego miasta, gracze wybiorą jedną z ras: elfów lub ludzi. Wybór będzie miał wpływ na wygląd miasta oraz jego mieszkańców oraz na jednostki, które je zasiedlą. Elvenar zadebiutuje jako gra przeglądarkowa, ale planowane są także edycje mobilne. Zamknięta beta gry rozpocznie się w styczniu 2015.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo