UpjersLOGO2

Eventy Wielkanocne w grach Upjers część 2

UpjersLOGO2

Ostatnia część spisu eventów Wielkanocnych w grach Upjers. Sprawdźcie co czeka na was w My Free Zoo, Uptasi i Zielonym Imperium.

 

My Free Zoo:
Możecie udekorować swoje zoo wspaniałymi dekoracjami wielkanocnymi. Oczarujcie swoich gości statuetką słodkiego jeżyka, statuetką kurczaczka, zajączkiem wielkanocnym, stroikiem wielkanocnym, baziami, świątecznym płotem, wejściem wielkanocnym i stoiskiem z pisankami. Te wspaniałe dekoracje możecie zakupić w sklepie zoo. Każda umieszczona w zoo dekoracja posiada poszczególną wartość w postaci żonkili. Pod koniec akcji otrzymane żonkile z postawionych dekoracji, zostaną podliczone, a wy otrzymacie wyjątkowe nagrody.

Za 500 żonkili otrzymacie samca śnieżycy dużej, która występuje głównie w Grenlandii, Kanadzie i na Syberii. Od 2.000 żonkili otrzymacie ponadto samca ursona, nadrzewnego jeżozwierza, który żyje w Ameryce Północnej. 10.000 żonkili przyniesie wam samiczkę śnieżycy dużej. W ten sposób możecie od razu hodować małe słodkie gąski w swoim zoo. Za 25.000 żonkili dostępne są wcześniej wymienione nagrody oraz złoty booster. Za 60.000 żonkili otrzymacie samiczkę ursona, dzięki czemu możecie zająć się hodowlą tegosłodkiego gryzonia.

Uptasia:
Rozpoczyna się weekend megapunktów. Od dziś do poniedziałku 6. kwietnia godz. 23:59 otrzymacie za każdą rozwiązaną zagadkę podwójną liczbę punktów. Przekonajcie się sami i zgarniajcie przez 3 dni 100% więcej punktów obrazkowych.

Dzięki megapunktom możecie szybciej osiągnąć cele w grze i zdobyć nowe fabryki, więcej miejsc produkcyjnych oraz pozwolenia na budowę.

Zielone Imperium:
Odkrywajcie gniazda wielkanocne i spróbujcie zdobyć jak najwięcej pisanek! Co 10 godzin możecie odkryć w poszukiwaniu pisanek 5 pól za darmo. Klikniecie na przycisk „zakończ grę”, aby zakończyć aktualną grę jeśli nie zostały odkryte wszystkie pola, aby rozpocząć odliczanie czasu oczekiwania na kolejną grę. Odkrycie każdego kolejnego pola kosztuje 1 monetkę. Za jedną monetkę możecie w sumie odkryć 2 kolejne pola.


Po znalezieniu pierwszej pisanki otrzymacie fontannę życzeń do swojego ogrodu wypoczynkowego, jeśli jej jeszcze nie posiadacie. To jest wyjątkowa fontanna, gdyż każde znalezione jajko podwyższa automatycznie liczbę punktów, którą codziennie generuje fontanna o 1. I to dzień w dzień! Kliknij na fontannę raz dziennie aby odebrać punkty.

Post Author: TreeCo