bigpointLOGO

Wielkanoc w grach BigPoint

bigpointLOGO

Wybraliśmy najciekawsze eventy Wielkanocne w grach firmy BigPoint.  Jeśli jesteście ciekawi co dzieje się w Zoo Mumbie, Pirate Strom i Farmeramie to zapraszamy do rozwinięcia.

 

ZooMumba:
Nadchodzi wiosna, a króliczek wielkanocny śpieszy się, aby zorganizować wystarczającą ilość pisanek dla wszystkich ludzi na świecie. Był w stanie hibernacji przez długi czas i potrzebuje pomocy do przygotowania uroczystości Wielkanocnej. Powiedział nam o ogromnym Wielkanocnym jajku, które zostało ukryte w kurniku, tuż za rogiem i prosi nas o pomoc: Przebierzcie się za Pingwina Agenta i zbierzcie swój specjalny zespół od zadań specjalnych, aby zakraść się do kurnika i zdobyć ogromną pisankę. Bardzo ważne jest, aby nie obudzić śpiących kur, a więc skradajcie się jak koty! Bardzo ostrożnie…


Pomóżcie Wielkanocnemu króliczkowi i podajcie mu pomocną dłoń w naszej nowej Wielkanocnej planszy. Możecie zdobyć wiele zabawnych nagród w aż 4 rundach! Zbierajcie kolorowe króliczki, które będą wypadały z wybiegów. Oddawajcie je na planszy i poruszajcie się w stronę ogromnej pisanki. Do zdobycia nowe zwierzątko: kura jedwabna!

Pirate Storm:
Morza Pirate Storm nawiedziła nawałnica smoków. Przygotujcie się do walki, jakiej w Pirate Storm jeszcze nie było. Podejmijcie się 11 różnych, rozproszonych po czterech eventowych mapach, misji akcji specjalnej i walczcie o specjalny rabat na nowiuteńki statek lub pokonajcie razem ze swoim bractwem smoki – czekają na Was punkty za inwazje, które można wymienić na wspaniałe nagrody.


To nie koniec nagród! Możecie zdobyć pożądany pokład Mushussu, a to potężne wzmocnienie waszego statku! Ponadto wytworzycie dzięki niemu miejsce na dodatkowe armaty i wyrzutnie harpunów. Ładujcie armaty i przygotujcie się do bitwy podczas akcji specjalnej Pirate Storm „Polowanie na Smoki”  do 9 kwietnia!

Farmerama:
Powrócił wielkanocny królik! Jest w świetnej formie i kica po Twojej farmie. Przywitaj go wyprodukowanymi w młynie kolorowymi wielkanocnymi wiązankami, a wtedy nie poskąpi Ci prezentów!​ Nie przegap go – królik będzie kicał po Głównej i Dzikiej Łące, Leśnej Polanie i Bahamaramie!

Post Author: TreeCo