InnoGames rozpoczyna globalną kampanię promocyjną w 100 stacjach TV

innogamesLOGO

Studio InnoGames rozpoczyna dzisiaj wielką kampanię promującą gry Tribal Wars 2 oraz Forge of Empires w blisko 100 stacjach telewizyjnych na całym świecie. Niemieckie studio wyprodukowało dwa nowe spoty reklamowe z udziałem zarówno animacji CGI w 3D oraz żywych aktorów. Reklamy gier zostaną wyemitowane około 25 000 razy w samym kwietniu. W Polsce do zapoznania się z grami będzie zachęcało kilka europejskich stacji, w tym Eurosport czy Discovery. Internauci zobaczą także reklamy Tribal Wars 2 i Forge of Empires w serwisie YouTube.

 

„Globalna kampania o takiej skali to zupełnie nowy poziom naszej obecności w TV” – komentuje Christian Pern, Chief Marketing Officer InnoGames. „Dzięki spotom reklamowym w wysokiej jakości i emisji podczas atrakcyjnych programów, jesteśmy pewni, że dotrzemy do szerokiej grupy telewidzów, która jeszcze nie grała w nasze gry. Aby zmaksymalizować skuteczność naszych działań, działania w TV wspieramy zakrojoną na szeroką skalę kampanią online.”

{youtube}oc8iUJ1Z534{/youtube}

Spot reklamowy Tribal Wars 2 prezentuje dynamiczną walkę o średniowieczną osadę. Gracze są wyrwani z idylli i rzuceni w sam środek bezlitosnego, średniowiecznego konfliktu. W tej popularnej grze strategicznej online gracze wcielą się  w rolę przywódcy niewielkiej osady w rozległym, średniowiecznym uniwersum. Stworzenie i rozbudowa własnego imperium będzie wymagać ciągłej czujności i gotowości do staczania niezliczonych, zaciętych walk. Gra jest dostępna zarówno w wersji przeglądarkowej i android, a wersja iOS zostanie wydana w najbliższych miesiącach. Na stronie fanowskiej Tribal Wars 2 na Facebooku, gracze i fani mogą teraz wziąć udział w konkursie i wygrać 10 000 koron w grze.

Spot Forge of Empires to humorystyczny miks różnych epok, elementów animacji 3D i prawdziwych aktorów, w którym współczesny kierowca trafia do epoki kamienia łupanego. Zmienia tam losy ludzkości za pomocą kilku kliknięć, w ciągu kilku sekund zamieniając starodawną chatę w średniowieczne miasto. Forge of Empires to strategiczna gra online, w której gracze rozwiną swoje miasta i doprowadzą je do dobrobytu. Odkryją nowe technologie, zbudują historyczne budynki i powiększą strefy wpływów dzięki umiejętnemu handlowi i bitwom. Gra jest już dostępna w przeglądarkach oraz na urządzenia mobilne z iOS i Android, dzięki czemu grę można prowadzić na kilku platformach, bez tracenia postępów. Gra Forge of Empires została nagrodzona jako „Najlepsza Gra Przeglądarkowa” w konkursie German Computer Game Award i była jedną z 5 najlepszych gier strategicznych roku 2014 na urządzeniach iPad. Forge of Empires umożliwia zabawę w 23 językach, z czego korzysta 25 milionów graczy.

{youtube}5bhKivaIMNw{/youtube}

Post Author: TreeCo