MustDeliverLOGO

Pół miliona ściągnięć i 500 wyróżnień dla polskiej gry Must Deliver w cztery dni od premiery!

MustDeliverLOGO

Polskie Cherrypick Games ma kolejny powód do świętowania, bowiem po sukcesie Touchdown Hero nowa gra studia,  Must Deliver, już na starcie odnosi wielkie sukcesy. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery, Must Deliver zdążyło podbić rynek mobilny na świecie.

Twórcy ogłosili, że w cztery dni (od premiery) tytuł został ściągnięty przez ponad pół miliona użytkowników! Co więcej gra otrzymała w sumie ponad 500 wyróżnień, w tym wyróżnienie Best New Game od Appstore’a firmy Apple na całym świecie, a także wyróżnienia specjalne np. w Korei Południowej i Rosji. W premierowy weekend gra znalazła się także w pierwszej dziesiątce najlepszych gier bezpłatnych w Polsce. Must Deliver zostało niezwykle ciepło przyjęte przez użytkowników, którzy ocenili tytuł na blisko 4.5/5 gwiazdek.

Sukces Touchdown Hero ustanowił dla Cherrypick Games wyznacznik jakości i podniósł wysoko poprzeczkę dla kolejnego tytułu studia. Dlatego tym bardziej twórców cieszy fakt, że również Must Deliver przypadło graczom do gustu. Zespół nie zamierza zawieść użytkowników i już teraz planuje nie tylko dalszy rozwój gry, ale i także stworzenie nowych, równie dobrych i grywalnych tytułów.

MustDeliver w Appstorze,  Google Play,  Amazon Appstore

Post Author: TreeCo