infinitumLOGO

Premiera Polskiej wersji Infinitum: Battle for Europe

infinitumLOGO

Allodium, czeskie studio gier indie, ogłosiło, że przeglądarkowa gra MMO, Infinitum: Battle for Europe, weszła w fazę otwartych betatestów. Z tej okazji przygotowano polską wersję językową gry oraz polskie forum. Od teraz wszyscy fani strategicznych rozgrywek mogą wziąć udział w bitwie o Europę!

Infinitum: Battle for Europe to przeglądarkowa gra MMO, w której użytkownicy mogą rywalizować ze sobą na olbrzymiej, dokładnie odwzorowanej mapie Europy z ponad 15 000 miast, w tym z 487 znajdującymi się w Polsce: od największych, jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk, po te najmniejsze, jak Kłobuck czy Gołdap. Zadaniem gracza będzie odbudowa zniszczonych metropolii na zgliszczach postapokaliptycznego świata, gromadzenie surowców, rozwój armii oraz walka o wpływy i terytorium.
Geopolityczne tło rozgrywki oparte zostało na wydarzeniach współczesnego świata, które przybrały najczarniejszy scenariusz – wojna totalna – doprowadzając do upadku Europy. Wszędzie panuje chaos i przemoc. Organizacja militarno-przemysłowa Global Security Agency (wyjęta wprost z dzieł Orwella), rozpoczęła krwawe pacyfikacje protestujących cywili, wykorzystując do tego broń masowej zagłady.  To gracze zdecydują, jak potoczą się losy Starego Kontynentu: Wschód przeciw Zachodowi? Północ przeciw Południu? Historyczne sojusze? Rzeczpospolita Obojga Narodów? A może wojna totalna, w której nie można liczyć na nikogo? 

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo