kapihospitalLOGO

Pole golfowe oraz wiele innych nowości czeka na was w Kapi Hospital

kapihospitalLOGO

Czekają na was nowości w Kapi Hospital. Nie ma to jak porządna runda golfa po stresującym dniu w klinice, dlatego teraz waszym lekarzom od poziomu 45 do poziomu 53 możecie za hospitalary zakupić tory minigolfa od 10 do 13. Każdy tor możecie dodatkowo 3 razy rozbudować jeśli wasi lekarze odbędą odpowiednią liczbę gier.

Ponadto przygotowaliśmy dwa nowe gabinety intensywnej terapii. Pierwszy z nich to EKG/EEG od poziomu 45 oraz psychoterapia od poziomu 50. Oba gabinety możecie aktywować za pomocą hospitalarów. Nowe gabinety możecie również trzy razy rozbudować po ukończeniu wymaganej liczby terapii.

A dla związków lekarskich przygotowaliśmy nowy cud świata, który aktywujecie wraz z waszym związkiem w zamian za 50.000 mózgów. Jak tylko uda Wam się z powodzeniem zaliczyć zadania nowego cudu świata wszyscy członkowie związku mają szansę na aktywację 5 piętra w zamian za 2500 mózgów. Dotyczy to wyłącznie członków związków lekarskich, którym do tej pory nie udało się zdobyć 5 piętra dzięki cudom świata.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo