warframe logo

Najnowsza aktualizacja Warframe – „Sanktuarium”

warframe logo

Studio Digital Extremes udostępniło dzisiaj pierwszą w tym roku tak dużą aktualizację do gry Warframe na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Nowa aktualizacja – „Sanktuarium” – wprowadzi do gry wiele znaczących zmian, w tym nowego Warframe’a, nowy tryb rozgrywki i całą masę niespodzianek, które czekają na graczy. Na wszystkich Tenno czeka też zupełnie nowy quest, który pozwoli odblokować wyjątkowy pancerz Chroma. Gracze będą mogli też skonfrontować swoje umiejętności z innymi, dzięki nowemu systemowi PvP 2.0, a także wybrać się na nową misję w aż ośmioosobowej grupie!
Najważniejsze elementy aktualizacji:

NOWY WARFRAME – mistrz śmiercionośnych żywiołów Chroma, który potrafi zmieniać ilość zadawanych obrażeń za pomocą zmiany swoich barw.
KONKLAWE 2.0 – możliwość postawienia wyzwania innym Tenno w rozgrywce „przejęcia Cephalona”, eksploracja trzech zupełnie nowych map, a także zdobywanie cennych nagród w zupełnie odmienionym i nowym systemie PvP 2.0! Teshin, przewodnik po nowym systemie PvP oraz Konklawe syndykatów zawitali do Przekaźnika. Gracze, którzy wezmą udział w konklawe pod banerem Teshina, mają szansę na zdobycie wielu nagród związanych z Syndykatem.

NOWE ZADANIE: NORMALNE DZIWOLĄGI – Cephalon Simaris potrzebuje pomocy Tenno, aby znaleźć źródło tajemniczych odgłosów. Coś czai się w ciemności i zaczyna polować. Trzeba jak najszybciej rozwiązać tę tajemnicę.
NOWE WZMOCNIENIA DLA TENNO – Tenno mogą powiększyć swój arsenał o poniższe bronie:
KOHMAK – większa wersja Kohm, strzelba, która wystrzeliwuje podwójne pociski za każdym pociągnięciem spustu.
RIPKAS – kastety z piłami spalinowymi, które pozwolą rozerwać wrogów na strzępy.
NOWE POMIESZCZENIE W PRZEKAŹNIKU – W Przekaźniku pojawiło się Sanktuarium, w którym można spotkać Cephalona Simaris i uzyskać dostęp do nowych misji, gracze mogą także namierzyć mnóstwo celów do kodeksu Tenno, aby odblokować liczne nagrody od Syndykatów.
NOWY WRÓG – Maniakalny Grineer to śmiercionośny zabójca, która niepostrzeżenie wyskakuje z cienia by zadać cios i ponownie zniknąć, jest ciężki do wyeliminowania, ale ignorowanie go może mieć śmiertelne skutki.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo