konkursLOGO

Konkurs na opowiadanie w Kronikach Fallanthanu

konkursLOGO

Drodzy gracze mamy dla was konkurs na opowiadanie. Zadaniem konkursowym jak już można było się domyślić będzie napisanie opowiadania, którego wydarzenia będą powiązane z jakimś wydarzeniem z osi czasu gry. Czyli należy wybrać z osi czasu wydarzenie, którego data będzie się mieścić w przedziale lat 1-4345 NE i napisać opowiadanie z wymyślonymi i/lub historycznymi postaciami. Opowiadanie powinno być nie dłuższe niż 3 strony A4 (font Arial 12px).

Stworzone opowiadania należy przesłać na email admin@kf2.pl w temacie wpisać należy Konkurs na opowiadanie, a w treści proszę wpisać swój nick z gry oraz ID (plus oczywiście treść opowiadania).

Emaile należy przesyłać do 8 maja 2015 do 23:59.

Gdy zbierzemy już wasze opowiadania zostanie zorganizowana ankieta, w której gracze będą mogli wybrać najbardziej podobającą się im pracę (autor opowiadania zostanie ukryty). Ankieta potrwa tydzień. Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca. Zgodnie ze starym rytuałem osoba na pierwszym miejscu będzie mogła jako pierwsza wybrać sobie nagrodę, osoba na drugim jako druga, a osoba na trzecim jako ostatnia. Każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać dwie nagrody z listy (jeśli ktoś wybierze grę nie może wybrać jako drugiej nagrody gry):

1. Gra PC Endless Legend
2. Gra PC Endless Legend
3. Książka kucharska – Uczta lodu i ognia na podstawie Gry o Tron
4. Andrzej Zimniak – Władcy Switu
5. Marcin Przybyłek – CEO Slayer
6. Richard A. Knaak – Wojna grzechu: Księga pierwsza – z serii Diablo
7. Andrzej W. Sawicki – Aposiopesis
8. Tomasz Kołodziejczak – Czerwona Mgła – z serii Ostatnia Rzeczpospolita

Zwycięskie prace zostaną umieszczone w specjalnej Bibliotece utworzonej w wiki gry.

Post Author: TreeCo