InnoGames sponsorem Digital Dragons – deweloperzy zapraszają na wykład i spotkania podczas konferencji w Krakowie

innogamesLOGO

Studio InnoGames, deweloper popularnych gier Plemiona (Tribal Wars), Tribal Wars 2 czy Forge od Empires, będzie obecne na krakowskiej konferencji Digital Dragons, skierowanej do profesjonalistów i entuzjastów branży gier. To doskonała okazja zarówno dla doświadczonych deweloperów i osób stawiających pierwsze kroki w branży gier, by skorzystać z wiedzy zgromadzonej przez autorów jednych z najpopularniejszych gier przeglądarkowych i mobilnych w Europie oraz zapoznać się z dostępnymi ofertami pracy.

 

Podczas odbywającej się w dniach 21-22 maja imprezie, Fabio Lo Zito, Product PR Manager InnoGames wygłosi wykład, podczas którego opowie o wyzwaniach stojących przed deweloperami gier online, poszukującym skutecznych metod ich promocji. Kolejny wątek będzie poświęcony rozwojowi strategicznych gier MMO na platformach mobilnych. Fabio podzieli się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas wprowadzania na rynek takich tytułów jak Forge of Empires i Tribal Wars 2 – jednych z najpopularniejszych gier w portfolio InnoGames, które gromadzą przed komputerami miliony zaangażowanych graczy.

Poza wykładem przedstawiciele InnoGames będą dostępni na swoim stoisku przez cały czas trwania imprezy. Wszystkie zainteresowane osoby dowiedzą się tam więcej o poszczególnych grach InnoGames oraz o możliwości współpracy. Mieszczące się w Hamburgu studio zatrudnia w tej chwili 350 osób z całego świata i prowadzi nabór na 35 nowych stanowisk. Do końca roku InnoGames planuje zatrudnić kolejnych 100 pracowników, którzy pomogą w rozwoju najpopularniejszych gier przeglądarkowych i mobilnych. Ze względu na międzynarodowy charakter studia, wszyscy pracownicy InnoGames komunikują się w języku angielskim oraz korzystają z innych ułatwień sprzyjających kreatywności i dobrej atmosferze.

Post Author: TreeCo