shardsofwarLOGO

Nowy Sentinel: Decima

shardsofwarLOGO

Decima była jednym z bezimiennych, wyhodowanych przez korporację Spiral klonów, wysłanym do starożytnego Shardu w celu nadzorowania prowadzonych tam operacji. Kiedy jej oddział został zaatakowany przez tajemniczą siłę, oddzielona od pozostałych Decima dotarła w pewne odległe miejsce pośród ruin Shardu. Tam odnalazła berło, a wraz z nim Gwiazdę Poranną – starego satelitę krążącego na orbicie. Podniósłszy berło, Decima została oślepiona przez światło… I wtedy właśnie przejrzała na oczy.

 

Cokolwiek żyło tutaj przed zniszczeniem Shardu, przewidziało nadchodzący kryzys… Światło wypaliło w niej wiedzę o tym fakcie, uświadamiając prostą prawdę. Aby rzeczywistość mogła przetrwać, ona musi zniszczyć swoje klony… Nie tylko te wyhodowane przez Spiral, ale również wszystkie własne odbicia w każdym Shardzie.

Decima jest jednostką wsparcia, która obserwuje przeciwników i oznacza ich na polu walki. Jej satelita zadaje nieustanne obrażenia oznaczonym celom. Decima może również osłaniać i uzdrawiać swoich sprzymierzeńców.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo