Mrożący krew w żyłach odcinek: Halloween w InnoGamesTV

innogamesLOGO

W firmie InnoGames rozpoczęło się odliczanie do tegorocznego Halloween. W październikowym odcinku InnoGamesTV  opublikowano pierwsze zdjęcia nowego wydarzenia związanego z pojawieniem się „gościnnej rasy”: Krasnoludów, dostępnego w grze Elvenar. Około 14 minutowy filmik przedstawia graczom nowe wydarzenia dostępne w grach, a także przekazuje informacje na temat nowości w firmie.

 

Ten straszny epizod rozpoczynają Timon i Oliver z zespołu pracującego nad grą Elvenar tłumacząc na czym ma polegać wydarzenie „Krasnoludy”. Przedstawiają graczom nowe budynki, surowce oraz technologie. Następnie szalony naukowiec i programista Peer opowiada o tegorocznym Halloween w grze Forge of Empires. Camilo, jeden z artystów pracujących nad Tribal Wars 2 dzieli się ciekawostką na temat tego w jaki sposób rysunek koncepcyjny przeistacza się w część gry, a Nils – jeden z twórców pracujących nad Grepolis zapowiada wydarzenie Halloween, które rozpocznie się w grze już 29 października, a także opowiada o streamie Q&A, który ostatnio prowadził w serwisie Twitch.tv. Również gra The West doczeka się wyjątkowego wydarzenia „Dzień Archeologii”.

{youtube}T9enovvloHc{/youtube}

W tym miesiącu InnoGames TV pokazuje także krótki materiał zakulisowy ze spotkania naszych community managerów. Diana – prowadząca odcinek – przedstawia także kilka krótkich wywiadów przeprowadzonych podczas tych spotkań. Podczas comiesięcznego podcastu InnoGames prezentuje newsy ze świata swoich gier społecznościom skupionym wokół nich graczy. Choć program prowadzony jest po angielsku, to napisy w opcjach YouTube są dostępne aż w 6 językach, także w polskim!

Post Author: TreeCo