Zaglądamy do InnoGames czyli kolejny odcinek InnoGames TV

innogamesLOGO

InnoGames opublikowało właśnie pierwszy odcinek InnoGames TV w 2016 roku. W 11 minutowym odcinku widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej o nowym elemencie wprowadzonym do gry fantasy Elvenar, zobaczyć jak działa mechanika rzucania Zaklęć (najnowszy dodatek do gry Elvenar), a także usłyszeć o ostatnich najważniejszych wydarzeniach w Forge of Empires, Grepolis i Tribal Wars 2.

 

W lutowym odcinku projektant gier Timon i grafik Oliver odkryją przed widzami magię Zaklęć. Nowy dodatek do gry daje graczom całe nowe spektrum opcji – możliwość podejmowania decyzji oraz szansę na otrzymanie nagród. Aby otrzymać te dodatki, gracze muszą najpierw przeprowadzić badania i wybudować Akademię Magii. Od tego momentu będą mogli tworzyć trzy różne rodzaje zaklęć, które pomogą im zwiększyć produkcję zasobów lub dóbr, albo wspomóc rozwój kultury.

{youtube}riO8zmPeUks{/youtube}

Następnie zespół Forge of Empires opowie o trzech najważniejszych wydarzeniach nadchodzącego miesiąca. Pierwsze dwa związane są ze zbliżającymi się Walentynkami oraz z eventem Historycznym. Kolejna informacja dotyczy odejścia projektanta gier, Peera, z ekipy miesięcznego podcastu filmowego. Z kolei zespół Plemion 2 zaprezentuje nową opcję „Przeniesienia jednostki”, a twórcy Grepolis odpowiedzą na pytania w trakcie sesji Q&A na Facebooku. Odcinek kończy krótki podgląd nowych wiosek rolniczych.

W co miesięcznym filmowym podcaście InnoGames dostarcza społeczności najnowszych wiadomości na temat ich gier. Chociaż podcast prowadzony jest w języku angielskim, wszystkie filmy dostępne są na YouTube w wersji z napisami w dziewięciu językach, w tym w polskim.

Post Author: TreeCo