4 Seasons logic of nature

Przedstawiamy: 4 Seasons – logic of nature

4 Seasons logic of nature

Jest to gra logiczna z elementami skłaniającymi gracza do głębokiej refleksji na temat egzystencji człowieka. Gra została zaprojektowana z myślą o dojrzałych graczach, w taki sposób, aby dostarczać rozrywki przy jednoczesnym umożliwieniu pełnego relaksu.

 

W grze zadaniem gracza jest rozwiązywanie logicznej zagadki prowadzącej do prawidłowych przemian pór roku w lesie. Gracz posługuje się zdefiniowanymi kształtami, które układa w odpowiednich miejscach na mapie gry w taki sposób, aby za ich pomocą przeprowadzić ewolucję wszystkich drzew do jednolitej pory roku. Gra składa się z 64 różnorodnych poziomów dobranych tak, aby stopniowo dawkować poziom trudności i cały czas stawiać wyzwania graczowi. Całość przeplatana jest filozoficznym dialogiem pomiędzy dwoma duchami, kobietą i krukiem. Postacie rozmawiają na temat ludzkiej natury, lęków oraz praw rządzących ludzkim życiem. Dialog porusza również tematykę natury i próby zrozumienia zachowań ludzkich z punktu widzenia natury.
W grze nie występuje presja czasu. Całość oprawiona  jest w piękną grafikę i uspokajającą muzykę, której celem jest wprowadzenie gracza w nastrój skupienia i czystego relaksu. Muzyka słyszana w grze dostosowuje się płynnie do tego co dzieje się na mapie a każda pora roku ma charakterystyczną dla siebie ścieżkę dźwiękową, które łączą się w jedną magiczną całość stanowiącą bardzo subtelne i delikatne tło rozgrywki.

Z myślą o dojrzałych odbiorcach i z uwagi na irytację, jakie budzą reklamy oraz nachalne mikropłatności, autorzy zdecydowali się na grę całkowicie darmową, bez reklam i pozbawioną konieczności kupowania czegokolwiek wewnątrz. W zamian za to w grze pojawia się jedynie opcja dobrowolnej dotacji jako uznanie i podziękowanie za ciężką pracę nad grą.

Gra przetłumaczona jest na trzy języki: polski, angielski oraz niemiecki. Autorzy w przyszłości planują dodanie kolejnych języków w celu zmniejszenia problemu bariery językowej wśród graczy. Są bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju chęci pomocy w tłumaczeniu gry na inne języki. Jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby pomóc, proszę o kontakt: 4seasonsapp@gmail.com.

{ppgallery}n2 forumn4 forumn5 forum{/ppgallery}
Skąd pobrać:
Strona internetowa gry:
http://4seasonsapp.com/
Facebook:
https://www.facebook.com/4Seasonsapp/?ref=bookmarks
Google Play: TUTAJ
Windows Phone 8.1: TUTAJ
iOS: Prace trwają, wersja iOS pojawi się w pierwszej połowie kwietnia.

Post Author: TreeCo