elvenarLOGO

Niech rozpoczną się igrzyska! Turnieje w Elvenar

elvenarLOGO

Studio InnoGames poinformowało dzisiaj o premierze nowego trybu rozgrywki w Elvenar, czyli Turniejów. Biorąc w nich udział, gracze będą mieli szansę na zdobycie rozmaitych nagród. Twórcy gry opublikowali wideo, które pozwoli widzom na szczegółowe zapoznanie się z nowym trybem.

Aby rozpocząć rywalizację, gracze muszą najpierw aktywować Turnieje w drzewku badań. Nowa aktywność zostanie przypisana do konkretnych typów regionów, a co tydzień będą dostępne nowe zawody. Im więcej regionów danego rodzaju udało się graczowi pozyskać, w tym większej ilości turniejów będzie mógł wziąć udział. Po zakończeniu turnieju – walcząc lub negocjując, zostanie odblokowany kolejny poziom trudności, a wydarzenie rozszerzy się na dalszą prowincję.

Turnieje uwydatniają wieloosobowy aspekt gry Elvenar – każda prowincja, w której graczom udało się ukończyć wyzwanie, otrzyma z tego tytułu punkty. Zebranie w danej prowincji określonej liczby punktów, zaowocuje nagrodami dla wszystkich, którzy pomogli w zdobywaniu punktów.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo