UpjersLOGO2

Upjers świętuje Dzień Mamy i Taty

UpjersLOGO2

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers wszem i wobec obwieszcza początek hucznych obchodów z okazji nadchodzącego Dnia Mamy i Dnia Taty. Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy do wzięcia udziału w licznych eventach.

Śniadanie do łóżka, ogromne bukiety kwiatów i ekstra piwko to tylko niektóre z niespodzianek i prezentów w różnorodnych akcjach upjers.

Jako pierwsze z eventami wystartowały aplikacje My Free Zoo Mobile i My Free Farm 2. W ramach akcji w mobilnej symulacji Zoo można zdobyć ekskluzywne zwierzaki – kapucynkę i miodożera. Hodując eventowe kwiatki na farmie 3D można zaś otrzymać dekorację „Serce z kwiatów”, która przynosi cenne narzędzia.

W My Little Farmies nowe eventowe pole zamieniło się w morze kwiatów, które nie tylko przepięknie wygląda, lecz także przynosi części kart potrzebne do zdobycia cudu świata „Kwiaciareczka”. W oczekiwaniu na Dzień Taty w czwartek 5 maja każde piwko wyprodukowane przy ważeniu piwa zostanie podwojone. To się dopiero tatusiowie ucieszą!

W grze przeglądarkowej My Free Zoo nader uzdolniony ogrodnik przystrzygł krzewy i drzewa w przepiękne figury zwierząt. Główną nagrodą w evencie jest jedyny w swoim rodzaju Kotek cętkowany.

Również i bungalowy w My Sunny Resort zostały specjalnie przystrojone w oczekiwaniu na Dzień Mamy. Pluszowe maskotki i inne przecudne dekoracje umieszczone w ośrodku wczasowym umożliwią zdobycie magicznego kufra wypełniającego się codziennie wartościowymi niespodziankami.

Nagrodą w akcji na Dzień Mamy w naszej przesłodkiej symulacji zwierząt Wauies jest z kolei nowa rasa kotka – Munchkin.

Event na Dzień Mamy i Taty w Zielonym Imperium rozpoczyna się w czwartek 5 maja. Sadząc i zbierając kwiatki można tu wygrać dwa trofea na półkę z prezentami – tacę z przepysznym śniadaniem i eleganckiego kreta z muchą. Prezenty na Dzień Mamy i Taty będzie zaś można wysłać przyjaciołom przez okrągły tydzień począwszy od 26 maja (Mamy) i 23 czerwca (Tatusiowie).

Eventy na Targu Niesamowitości i w El Drzewado w grze Wolni Farmerzy wystartują zaś punktualnie z obchodami dnia Mamy i Taty 26 maja i 23 czerwca, i będą trwały przez dwa dni. W tym czasie dostępne będą również w Prezentomacie ekskluzywne prezenty – „Grillująca owca” i „Śniadanie do łóżka”.

Post Author: TreeCo