Eventy piłkarskie w grach firmy Upjers

Na farmach, w zoo i ośrodkach wypoczynkowych rozpoczęły się eventy z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016

Producent i wydawca gier przeglądarkowych i aplikacji upjers znajduje się już w stanie radosnego oczekiwania na nadchodzące Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016. Z tej okazji wspólnota upjers została obsypana stosem piłek nożnych, które w licznych grach można wymienić na wspaniałe nagrody.

 
My Little Farmies w gorączce futbolu
Średniowieczna wioska zamieniła się na czas mistrzostw w zielone boisko ozdobione dekoracjami  zaprojektowanymi na podobieństwo paryskich zabytków. Każdy gracz, który w ramach eventu regularnie zbiera i wymienia piłki nożne, ma okazję zdobyć posąg ośmiornicy generujący codziennie cenne produkty.

 

My Free Farm 2 pokazuje flagi
Na farmie 3D powiewają na wietrze liczne flagi drużyn uczestniczących w mistrzostwach. Międzynarodowe flagi nie tylko przynoszą pożyteczne narzędzia, lecz również piłki nożne, dzięki którym gracze mogą odkrywać karty, pod którymi ukryte są liczne niespodzianki.

My Sunny Resort rozwija zielony trawnik
Raj dla urlopowiczów zaprasza na mecze sparingowe na zielonej murawie. Grill w kształcie piłki nożnej, bar sałatkowy, ławki dla kibiców i wiele innych tematycznych dekoracji aż prosi się o ustawienie w ośrodku wczasowym, by stworzyć dodatkową atrakcję dla turystów. Nagrodą główną w evencie jest chłopak podający piłki Tobi.

My Free Zoo i My Free Zoo Mobile zamieniają się w strefę kibiców
Wieża Eiffla i łuk triumfalny oraz liczni fani z różnych krajów zamienili grę przeglądarkową i aplikację zoo w prawdzią mekkę dla fanów mistrzostw  pośród gier online. W ramach eventów można zdobyć  tu między innymi nowe zwierzęta – ośmiornicę i pancernika.

Zielone Imperium zbiera flagi
Od piątku 10 czerwca podczas zbierania plonów w zielonych ogródkach będzie można znaleźć części flag krajów biorących udział w mistrzostwach. Każdy ogrodnik, który skompletuje wszystkie części flagi danego kraju, otrzyma prezent na półkę z pucharami, przynoszący codziennie dodatkowe punkty.
 

Wolni Farmerzy gwiżdżą na mistrzostwa
Od wtorku 14 czerwca również i wolni farmerzy rozpoczną futbolowy event, w ramach którego można zdobyć owczą drużynę piłkarską. Już od piątku bieżącego tygodnia będzie zaś można nadać ranczo pasującej do mistrzostw atmosfery i wysłać przyjaciołom futbolową owcę.

Post Author: TreeCo