esports1

Wielki sukces ESPORT NOW 2016!

Jedno z największych wydarzeń e-sportowych tego roku już za nami. Po raz kolejny wrocławska Hala Stulecia była miejscem spotkań fanów elektronicznej rozrywki, a wszystko to dzięki odbywającej się tam imprezie – ESPORT NOW 2016.

W ramach podziękowań za ogromne zainteresowanie turniejem, organizatorzy przygotowali imponującą infografikę dotyczącą statystyk wydarzenia.
Chociaż była to dopiero pierwsza edycja ESPORT NOW, to zdołała przyciągnąć niesamowite ilości widzów, zarówno na miejscu jak i online, za pomocą transmisji na żywo w serwisie Twitch.tv. W Hali Stulecia zmagania największych gwiazd e-sportu oglądało na żywo ponad 10 tysięcy zwiedzających. Natomiast streamingi z wydarzenia śledziło prawie 300 tysięcy unikalnych widzów! Łącznie złożyło się to na niemal 200 tysięcy obejrzanych wideogodzin, czyli  8 278 dni, czyli 22 lata! Specjalnie na potrzeby graczy do użytku oddano 244, w pełni wyposażonych w profesjonalny sprzęt gamingowy, stanowisk.
Wzmianek o imprezie ESPORT NOW 2016 nie mogło zabraknąć również w social media. Na Instagramie pojawiło się ponad 1150 zdjęć otagowanych jako #esportnow, a łącznie tag #ESN pojawił się w internecie  ponad 4500 razy! Łącznie wszystkie posty zostały skomentowane ponad 106 tysięcy razy, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu imprezą!
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Post Author: TreeCo