plemionaLOGO

Potężna aktualizacja w Plemionach!

InnoGames wprowadza nowy system paladynów do swojej klasycznej strategii MMO Plemiona. 

 

Pozwoli to graczom nie tylko na rekrutację aż do 10 członków tej klasy, lecz także na podnoszenie ich poziomu oraz korzystanie z pomocy paladynów w zarządzaniu miastem lub na polu bitwy. Community Manager  Plemion – Timothy,  szczegółowo opowiada o nowościach w krótkim materiale wideo.
System będzie aktywny dla wszystkich nadchodzących światów. Aby podnieść poziom paladyna gracze będą mieli cztery możliwości zdobycia niezbędnego doświadczenia:
⦁Walka – paladyni zdobędą doświadczenie za każdym razem gdy zaatakują bądź obronią miasto,
⦁Wsparcie – paladyni zdobędą doświadczenie dzięki wspieraniu miast innych graczy, bezpośrednio lub poprzez dowodzenie armią,
⦁Budowa – paladyni zdobędą doświadczenie jeżeli znajdą się w mieście podczas całego procesu powstawania budynku, od początku do końca,
⦁Trening – paladyni zdobędą doświadczenie, gdy zostaną skierowani na trening do swojego głównego miasta.
Po osiągnięciu odpowiedniej liczby punktów doświadczenia paladyn przechodzi na wyższy poziom. Z każdym awansem otrzymuje on księgę umiejętności. Są one wykorzystywane do rozwijania drzewa umiejętności. W zależności od wybranej księgi gracze mogą zdecydować czy chcą poprawić atak, obronę czy ekonomię. Każdy z paladynów będzie mógł rozwijać się aż do 30 poziomu.

Gra Plemiona stawia gracza w roli przywódcy małego miasteczka, dążącego do władzy I potęgi. Aby zbudować imperium i podbijać okoliczne wsie musi on wchodzi w sojusze z potężnymi sprzymierzeńcami i budować własne plemię. Plemiona to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych na świecie, z ponad 52 milionami zarejestrowanych graczy i 30 językami.

Post Author: TreeCo