warframe logo

WARFRAME zyskuje nowy tryb gry

Nowy rodzaj rozgrywki to jedna z trzech większych aktualizacji jakie wejdą w czerwcu i lipcu, a zwieńczone będą nadejściem „The War Within”

Niezależny twórca i wydawca, Digital Extremes zdradził dziś więcej szczegółów na temat Lunaro – długo wyczekiwanego, nowego trybu w grze Warframe®. Dzisiejsze ogłoszenie Lunaro twórcy kazali potraktować jako obietnicę wprowadzania nowych i ważnych aktualizacji dla ciągle rosnącej społeczności 22 milionów graczy Warframe, zarówno na komputerach osobistych jak i PlayStation®4 oraz Xbox One. Lunaro pojawi się na PC jeszcze w tym tygodniu, podczas gdy na konsolach zagości odrobinę później.

Odkąd Warframe wystartowało jako otwarta beta gracze, lepiej znani jako Tenno, zdążyli poznać wiele rodzajów uzbrojenia, stoczyć wiele walk z wrogami, a także przekroczyć granicę kosmicznych i podwodnych bitew. Dzięki Lunaro Tenno będą mogli wreszcie odpocząć od walk i zająć się czymś innym, mianowicie sportem.

Czym jest Lunaro? Ten nowy, dynamiczny sport drużynowy będzie wymagał od graczy odpowiedniego wykorzystania swoich umiejętności, zwinności, pracy zespołowej i kreatywności, a wszystko to w drodze po zwycięstwo i chwałę. Lunaro dostępny będzie dla Tenno poprzez Konklawe i aby wziąć w nim udział będą musieli stanąć po stronie jednego z zespołów, Sun lub Moon, wraz z trzema innymi graczami. Celem każdego z zespołów będzie wstrzelenie piłki (zwanej właśnie Lunaro) do bramki przeciwników. Tenno oczywiście mogą bronić swojego pola poprzez wybicie Lunaro z posiadania przez drużynę przeciwną lub też znokautowanie przeciwnika.

Dołącz do pełnej honoru i tradycji gry Lunaro już dziś! Pobierz darmową aktualizację, zjednocz się z przyjaciółmi i wejdźcie do akcji. Lunaro ma się ukazać na PC jeszcze w tym tygodniu, a kilka dni później na PlayStation®4 i Xbox One.

Lunaro to pierwsza z trzech poważnych aktualizacji Warframe, planowanych na czerwiec i lipiec, zwieńczonych kolejną, epicką przygodą – The War Within. Spodziewajcie się więcej ekscytujących wiadomości ze świata Warframe, począwszy od kompletnej zmiany Modułów Nawigacyjnych, przez wprowadzenie nowych towarzyszy, w tym przypominającej koty rasy Kavat, po naprawdę duże zmiany w systemie walk kosmicznych przy użyciu Archwingów, co będzie stanowiło wprowadzenie do The War Within

Post Author: TreeCo